میز اتوی دیواری ، لباس ها را به راحتی اتو کنید

میز اتوی دیواری ، اتو کشیدن لباس های چروک از رایج ترین فعالیت هایی است که در هر خانه ای و تقریبا توسط همه افراد خانواده انجام می شود. اتو کردن لباس های چروک شسته شده و یا اتو کردن لباس های مختلف قبل از خروج از خانه از معمول ترین موارد اتوکشی می باشند. اما گاهی اتو کردن لباس ها و یا انواع پارچه به قدری سخت و زمان بر می شوند که ترجیح می دهند افراد انجام آن را به خشکشویی بسپارند. برای آن که لباس ها به راحتی اتو شوند علاوه بر داشتن اتوی مناسب به میز اتوی خوب و استاندارد نیز نیاز است. بنابراین با داشتن تجهیزات مناسب، اتو کردن لباس ها می تواند لذت بخش هم باشد. اما میز اتوی مناسب کدام است و چه ویژگی هایی دارد؟

میز اتوی دیواری سنا

میز اتو از وسایلی است که پیدا کردن فضا مناسب برای قرار دادن آن سخت بوده و باعث می شود زیبایی فضا را از بین برود. همچنین امروزه با توجه به کوچک شدن آپارتمان ها، ممکن است فضای کافی و مناسب برای قرار دادن میز اتو وجود نداشته باشد. میز اتوی دیواری سنا می تواند راه حل این مشکل باشد. میز اتوی دیواری سنا را می توان به راحتی بر روی تمامی دیوارها نصب کرد و دیگر نگرانی بابت کمبود فضا وجود نخواهد داشت. 

به علاوه میزهای اتوی معمولی ایمنی لازم را ندارند و ممکن است با برخورد افراد به آن بر روی زمین بیافتد. گاهی اوقات نیز باز شدن پایه ها و افتادن میز اتو و یا اتوی داغ، منجر به آسیب رساندن و سوختن افراد می شود. استفاده از میز اتوی دیواری سنا هیچ یک از این مشکلات را ندارد. شما می توانید به راحتی میز اتوی دیواری سنا را در ارتفاع دلخواه خود بر روی دیوار آویزان کنید و میز اتوی تاشو را تا ارتفاع استانداری از سطح زمین بالا بیاورید.

ویژگی های میز اتوی دیواری سنا

میز اتوی دیواری ، لباس ها را به راحتی اتو کنید

یکی از مهم ترین ویژگی هایمیز اتوی دیواری سنا قابلیت استفاده آن در تمامی فضاها و به خصوص فضاها و آپارتمان های کوچک است. طراحی این میز اتو به نحوی است که فضای کمی می گیرد و می توان آن را در فضاهای مختلفی قرار داد. این نوع میز اتو بعد از هر بار استفاده، با تا کردن میز و بستن کرکره تبدیل به عنصری دکوراتیو و تزئینی می شود. 

قابلیت مخفی بودن میز اتو از دیگر ویژگی های مهم میز اتوی دیواری سنا می باشد. به این صورت که میز اتو در پشت صفحه کرکره ای قرار می گیرد. شما می توانید به راحتی قفل میز اتو را باز کرده و از آن استفاده کنید و زمانی که دیگر به آن نیاز ندارید آن را تاکرده، قفل آن را ببنید و کرکره را پایین بکشید.

میز اتوی دیواری سنا به راحتی بر روی دیوار نصب شده و باز و بسته کردن کرکره آن نیز بسیار آسان است و به دلیل داشتن طرح و نقش های زیبا درست مانند یک تابلوی نقاشی باعث زیبایی و جذابیت دیوار و دکوراسیون فضا می شود. نقش های رویه کشویی میز اتو نیز بسیار متنوع و ساده و زیبا می باشند.

شما همچنین می توانید از فرو رفتگی های دیوار به نحو احسن استفاده کرده و میز اتوی دیواری سنا را داخل این فرورفتگی ها نصب کنید.

میز اتوی دیواری سنا کفه ای از جنس نئوپان ملامینه دارد و ضد خش می باشد. این کفه با روکشی پارچه ای نسوز پوشانده شده است و علاوه بر آن که مانع از آسیب رسیدن به میز اتو بر اثر حرار ساطع شده از اتو می شوند، به دلیل داشتن ذرات آلومینیومی، حرارت را به دو طرف لباس منتقل می کند و به این ترتیب چروک لباس ها سریع تر و راحت تر باز می شود. نکته ای که می توان در اینجا به آن اشاره کرد که باعث متمایز شدن میز اتوی دیواری سنا از سایر میزهای اتو می شود، استفاده از لایه ای در زیر پارچه میز اتو از جنس لایکو فشرده می باشد که به راحتی و به زودی خوابیده و فشرده نمی شود و کیفیت اتو کشی را بهتر می کند. این در حالیست که در زیر پارچه انواع دیگر میز اتو اغلب از ابر استفاده می شود.

نکته ای که برای بیشتر شدن عمر میز اتوی دیواری سنا باید به آن توجه کرد این است که باید از قرار دادن و رها کردن اتو بر روی میز اجتناب کنید. برای این منظور در کنار بدنه چوبی میز جایگاهی برای قرار دادن اتوی داغ تعبیه شده است و شما می توانید در صئرت خستگی و یا هنگام استراحت، به راحتی اتو را بر روی آن قرار دهید.

یکی از مشکلاتی که افراد هنگام اتو کردن اغلب با آن مواجه می شوند، اتو کردن لباس های بزرگ و یا پرده های عریض است که فضای زیادی اشعال می کنند و نیاز به فضای زیاد و میزی با سطح وسیع برای اتوکشی دارند تا از چروک شدن دوباره لباس ها جلوگیری شود. میز اتوی دیواری سنابا سطح زیادی که دارد، مناسب برای اتو کردن انواع لباس اعم از لباس های بزرگ، ملحفه و پرده می باشد. این میز اتو بدنه‌ ای ساخته شده از مواد اولیه مرغوب و مستحکم دارد که در برابر سنگینی و فشار مقاوم می باشد.

میز اتوی دیواری سنا در دو حالت نشسته و ایستاده قابل استفاده است. بنابراین هنگام اتو کردن کمتر خسته می شوید. بنابراین با قرار دادن صندلی در کنار میز اتوو نشستن روی آن از خستگی اتو کشیدن به صورت ایستاده رها خواهید شد.

روکش پارچه ای میز اتوی دیواری سنا از نوع درجه یک بوده که در عمر طولانی آن تاثیرگذار است. در صورت کثیف شدن روکش پارچه ای، با باز کردن گره پارچه، به راحتی می توان آن را از سطح میز جدا کرد، شست و مجددا بر روی سطح میز اتو نصب کرد. 

نکاتی مهم درباره میز اتوی دیواری سنا

میز اتوی دیواری ، لباس ها را به راحتی اتو کنید

میز اتوی دیواری سنا به راحتی در هر ارتفاعی قابل نصب است و شما می توانید با بالا بردن کرکره و آزاد کردن قفل کشویی میز اتو، هر زمان که بخواهید از مزایای استفاده از آن بهره مند شوید. امتیاز این تکنیک انحصارا مختص به شرکت سناچوب بوده و نمونه آن در هیچ شرکت تولیدی دیگری مشاهده نمی شود.

هنگام نصب میز اتوی دیواری سنا حتما به این نکته توجه کنید که در کنار میز اتو پریز برق وجود داشته باشد تا وصل کردن اتو به برق مشکلی ایحاد نکند، زیرا ممکن است به دلیل کوتاه بودن سیم اتو با محدودیت در استفاده از آن مواجه شوید.

طراحی میز اتوی دیواری سنا که توسط طراحان با سلیقه و بسیار کارآمد شرکت سناچوب انجام شده، به صورتی است که فضای کمی اشغال می کند و شما می توانید در هر جایی اعم از اتاق و یا آشپزخانه از آن استفاده کنید و محدودیتی در استفاده از آن نخواهید داشت.  

ابعاد میز اتوی دیواری سنا عبارت است از : طول ۱۳۷ سانتی متر و  عرض ۳۷ سانتی‌ متر.  وزن آن نیز ۱۷ کیلو گرم می باشد. 

میز اتوی دیواری سنا در دو مدل ساده و طرح دار و با بدنه ای در رنگ های سفید، کرم طرح چوب و گردویی تولید می شود. رنگ کرکره در نوع ساده نقره ای می باشد. مدل طرح دار نیز دارای کرکره ای به رنگ نقره ای همراه با طرح های مختلفی مانند گل های قرمز و زرد و برج ایفل می باشد.

در صورت درخواست مشاوره جهت خرید محصولات با شماره تلفن : 56871701-021 داخلی 225 تماس حاصل نمائید