میز اتو سنا

میز اتو سنا

میز اتو سنا

میز اتو سنا ، از آنجا که تمیزی و پاکی به صورت مستقیم بر روی زندگی و سلامت تاثیر می‌گذارد نباید تحت هیچ شرایطی از آن چشم پوشی کرد. یکی از بخش‌های نظافت، تمیزی لباس‌هاست.

لباس‌ها در طول روز و در حین فعالیت‌های روزانه مانند یک سد دفاعی از پوست ما در مقابل آلودگی‌ها محافظت می‌کنند.

حال ما باید در پایان روز آنها را از شر آلودگی‌ها خلاص کنیم. پس از شستشو لباس ها اولین فکری ذهنمان را مشغول به خود می کند چروک شدن آنهاست و اینکه باید آنها را پس از خشک شدن اتو کنیم.

در هنگام اتو کردن یک میز اتو مناسب که مانع خسته شدن شود اولین نیاز است. اما برای اتو کردن لباس‌هایی با اندازه بزرگ مانند مانتو و شلوارهای بزرگ که فضای زیادی را اشغال می‌کنند به میزی با سطح وسیع‌تر نیاز داریم که از سطح زمین ارتفاع گرفته و از چروک شدن مجدد لباس در هنگام اتو کردن جلوگیری کند.

میز اتو دیواری سنا به واسطه آویز شدن از دیوار در ارتفاع دلخواه و میز اتو تاشو تا ارتفاع استانداری از سطح زمین بالا می ماند.

میز اتو سنا

این میز اتو در ابعاد طول : ۱۳۷  –  عرض : ۳۷ سانتی‌متر و وزن ۱۷ کیلو گرم ساخته شده است.از مزایای استفاده از این میز اتو دیواری استفاده از صندلی در کنار میز اتو برای رهایی از خستگی اتو کشیدن سر پا می توان اشاره کرد.

سفارش میز اتو دیواری
میز اتو سنا

همچنین در کنار میز یک صفحه فلزی برای قرار دادن اتو در زمانیکه خسته شده‌اید یا مایلید کارتان برای مدتی متوقف کنید وجود دارد.

میز اتو سنا

حال میتوانید میز اتوی‌تان را در مقابل‌تان باز کنید و با خیال راحت کلی لباس را اتو کنید بدون آنکه خسته شوید . از خصوصیات بی نظر این میز اتو سنا می توان به نمای تابلو مانند آن اشاره کرد که در صورت بسته شدن نمای کرکره ای آن طرح های بی نظیری از گل های سرخ و زرد را مشاهده خواهید کرد.

میز اتو سنا

صفحه‌ی رویی میز جنسی چوبی از نوع نئوپان ملامینه ضد خش دارد که با لایه‌ای فوم و همچنین یک روکش پارچه‌ای ساده و بدون طرح البته در رنگ بندی های مختلف پوشانده شده است.به‌این‌ترتیب حرارت کف اتو باعث آسیب رسیدن به سطح چوبی میز نخواهد شد. البته ناگفته نماند که برای افزایش طول عمر این محصول از رها کردن اتو روی آن خودداری کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

در صورت درخواست مشاوره جهت خرید محصولات با شماره تلفن : 56871701-021 داخلی 225 تماس حاصل نمائید