نکات مهم و کلیدی برای انتخاب سرویس خواب مناسب شما

انواع تخت خواب، فکر میکنید بهترین گزینه کدام باشد؟

بعد از اینکه یک روز طولانی و پر کار را گذرانده اید، به دنبال مکانی گرم و نرم برای استراحت می‌گردیم، جایی مانند تخت خواب مان. شما بطور متوسط ۸ ساعت از شبانه‌ روز را بر روی تخت خواب می‌گذرانید بنابراین سرویس خواب شما باید در کنار راحت بودن، به‌ اندازه کافی کاربردی نیز باشد. معمولا در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، تخت‌ خواب به عنوان نقطه مرکزی اتاق‌  توجه زیادی را به خود جلب می‌ کند و دقیقا به همین علت است که  تخت خواب شما باید از طراحی بسیار شیک و زیبایی برخوردار باشد .

تخت ساده یا سقف دار؟

سبک دکوراسیون مورد علاقه‌ تان را انتخاب کنید. سبک مدرن را دوست دارید یا سنتی؟ نظرتان راجع به سبک‌ های تلفیقی و معاصرچیست؟ این موضوع به شما کمک می‌کند تا تصمیم نهایی خود را بگیرید. اگر انتخاب شما سبک سنتی است، استفاده از تخت‌ های سقف دار ایده فوق‌ العاده‌ ای است.اگر شما مدرنیسم را ترجیح می‌ دهید بنابراین تخت‌ های ساده انتخاب هوشمندانه‌ تری به نظر می‌ رسد. جنس تخت‌ ها به‌ تنهایی می‌ توانند تغییرات بزرگی ایجاد می‌ کنند. برای مثال تختی با چوب برای اتاق‌خواب با سبک معاصر مناسب است درحالی‌ که فرفورژه‌ های طلایی فقط در دکوراسیون کلاسیک می‌ توانند خودنمایی کنند .

انتخاب مناسب ابعاد برای تخت خواب اتاق من ؟

هنگام خرید تخت خواب توجه به اینکه چه کسی قرار است از تخت استفاده کند و تناسب اندازه اتاق با تخت دو نکته ضروری است. درباره اولین نکته بهتر است پیش از هر چیز به تک‌ نفره و یا دو نفره بودن تخت خواب فکر کنید. فراموش نکنید که در نظر گرفتن عادات شما در خواب بسیار مهم است. برای مثال آیا شما فردی هستید که بیش‌ از اندازه در تخت غلط می‌ زند؟

ارتفاع تخت خواب نیز نکته مهم دوم است. تخت‌ های معمولی حدود ۱۲ تا ۱۳ سانتیمتر با تخت‌های مدل شاهانه تفاوت دارند. حتی اگر شما تخت‌ های شاهانه را ترجیح می‌ دهید با دقت اتاق خواب خود را اندازه بگیرید تا از ابعاد آن مطمئن شوید. مهم است که شما امکان حرکت و دسترسی ساده به لوازم خود را داشته باشید .

بسیاری از افراد دوست دارند زیر تخت را از خرت و پرت هایی که استفاده کمی هم دارند، پر کنند. سناچوب برای این نیاز هم چاره ای پیداکرده است.

باکس تخت خواب که در زیر تخت قرار می گیرد به این منظور طراحی شده و به راحتی  می توانید با دستگیره مخصوص تخته را بالا داده و از فضای خالی زیر تخت خواب استفاده کنید .

برای سبک کلاسیک هم انواع تخت خواب کلاسیک وجود دارد. باید بدانید کدام طرح و رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب شما مناسب است. البته این نوع از سرویس خواب به دلیل طرح و نقش و چوب های کار شده، ابعاد بزرگتری دارند و برای اتاق خواب بزرگ مناسب هستند. زیبایی سرویس خواب کلاسیک در فضای کوچک کمتر به چشم می آید .

اینستاگرام سناچوب

مشاهده محصولات سنا چوب

دیدگاهتان را بنویسید